Nové IBC


Nové IBC kontajnery sú kontajnery predávané s UN homologáciou a s antistatickou (takzvanou EX) variantou, tzn. sú vhodné na prepravu nebezpečných produktov a horľavín III. a IV. triedy.

Či ak sa jedná o tekutinu nebezpečnú, prípadne do akej triedy horľavín tekutina patrí, musí byť uvedené v jej bezpečnostnom / produktovom liste (teda konkrétne tekutiny, výrobku, napríklad dezinfekcia či iných tekutín), ktoré chcete v IBC uskladniť či prepraviť.

Ak plánujete produkty / tekutiny v IBC kontajnera prevážať, musí sa dodržať ADR predpismi a mali by ste si zaobstarať IBC vr. UN homologácie. Nový antistatický IBC spoznáte na prvý pohľad vďaka drôtiku u ventilu, ktorý zaisti odvod statickej elektriny. Ďalej naše nové IBC majú na prednej plechové tabuľke žltú etiketu, kde je uvedené ako sa má s IBC zaobchádzať v tkz. "EX zóne" plus majú dolné plastové rohy medzi nádobou a konštrukcií. Rohy sú žltej farby.

UN homologácia:
IBC kontajnery majú pridelenú homologáciu - UN 31HA1 / Y - a vyhovujú náročným požiadavkám ADR, RID a IMDG-Code na prepravu nebezpečných kvapalných látok a potravinových surovín.


 

 

Najpredávanejšie

304
325 1304325

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom