Dopravné zrkadlá, priemyselné, dohľadové


Ponúkame mnoho druhov zrkadiel na rôzne určenia. Vyberiete si ako z exteriérových zrkadiel, ktoré sú určené pre vonkajšie prostredie (medzi inými sú dodávané v prevedení dopravných zrkadiel). Tak zo širokej ponuky modelov interiérových zrkadiel, ktoré sa používajú vo vnútorných priestoroch.

Použitie konvexných parabolických zrkadiel zlepšuje bezpečnosť v mnohých oblastiach. Najbežnejšie použitie je samozrejme v doprave. Dopravné zrkadlá - pomáha riešiť prehľadnosť komplikovaných dopravných miest, výjazdy zo súkromných pozemkov, komunikácia mimo areálov, jazdu v krytých garážach a množstvo ďalších situácií.

Ďalšie bežné použitie je vo vnútorných komerčných priestoroch obchodov, skladov a chodieb. Pri vhodnom umiestnení zrkadiel a ich nastavení umožňujú dokonalý prehľad v miestach, ktoré priamym pohľadom nie je možné kontrolovať, bezpečne prechádzať alebo bez rizika prejsť či prejsť. V komerčných priestoroch je dôležitá kontrola proti odcudzeniu tovaru. Veľmi veľký vplyv je aj psychologický, teda samotnej prítomnosti zrkadiel proti krádežiam.Dopravné, priemyselné, dohľadové, výjazdové a inšpekčné zrkadlá
 
DOPRAVNÉ PRIEMYSELNÉ DOHĽADOVÉ INŠPEKČNÉ
dopravni zrcadla prumyslove zrcadla dohledove-zrcadlo inspekcni-zrcadla

 

Najpredávanejšie

14
843 114843
Značky
Materiál
Rozmery zrkadla (mm)

Stránka 1 z 9 - 134 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 9 - 134 položiek celkom