Sudové ohrievacie podložky

Keď pracujete s materiálmi kde je dôležité ich skladovať pri optimálnej teplote, kedy aj malá odchýlka v ich predpísanom teplotnom rozsahu skladovania môže mať za následok plytvanie produktom, je pre vás riešením tento ohrievač sudov, ktorý je navrhnutý špeciálne pre pomoc pri skladovaní priemyselných materiálov, ktoré majú prísne teplotné požiadavky.

Na rozdiel od tradičných silikónových plášťových sudových ohrievačov, ktoré koncentrujú teplo iba na niekoľkých miestach, táto technológia optimalizuje pre rovnomerný a rýchly ohrev. Vyhnete sa zuhoľnateniu vonkajšej vrstvy produktov v nádobách alebo obavám z kontaminácie, ktorá by mohla urobiť obsah celej nádoby nepoužiteľným.

Oblasť použitia: nebezpečné priemyselné prostredie, elektrárne a zariadenia na prepravu chemikálií, staveniska a stavby, sklady a komerčné kuchyne. Pre všetky štandardné kovové sudy až do objemu 200 l. Ideálne pre použitie s nasledujúcimi materiálmi uloženými v sudoch: voda, oleje, nafta, živica, vazelína, vosk, tuky, potraviny, lepidlá a ďalšie.


Sudové ohrievacie podložky
ohrivac-sudu topna-podlozka-high-2 topna-podlozka-high-3

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom