Nové IBC


Nové IBC kontajnery sú kontajnery predávané s UN homologáciou a s antistatickou (takzvanou EX) variantou, tzn. sú vhodné na prepravu nebezpečných produktov a horľavín III. a IV. triedy.

Či ak sa jedná o tekutinu nebezpečnú, prípadne do akej triedy horľavín tekutina patrí, musí byť uvedené v jej bezpečnostnom / produktovom liste (teda konkrétne tekutiny, výrobku, napríklad dezinfekcia či iných tekutín), ktoré chcete v IBC uskladniť či prepraviť.

Ak plánujete produkty / tekutiny v IBC kontajnera prevážať, musí sa dodržať ADR predpismi a mali by ste si zaobstarať IBC vr. UN homologácie. Nový antistatický IBC spoznáte na prvý pohľad vďaka drôtiku u ventilu, ktorý zaisti odvod statickej elektriny. Ďalej naše nové IBC majú na prednej plechové tabuľke žltú etiketu, kde je uvedené ako sa má s IBC zaobchádzať v tkz. "EX zóne" plus majú dolné plastové rohy medzi nádobou a konštrukcií. Rohy sú žltej farby.

UN homologácia:
IBC kontajnery majú pridelenú homologáciu - UN 31HA1 / Y - a vyhovujú náročným požiadavkám ADR, RID a IMDG-Code na prepravu nebezpečných kvapalných látok a potravinových surovín.


 

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • nový ibc kontejner un ex mauser Doprava zadarmo Kód: 123034
  Nový IBC kontajner 1000 L UN - EX, MAUSER
  Dodanie do 35 dní Záruka: 2 roky
  IBC kontajner 1000 L, UN - EX, nový. Kontajner vhodný na prepravu a skladovanie horľavín I. a II. triedy podľa ADR

  €396,67 bez DPH €476 / ks
 • Nový IBC kontajner 600 l, WERIT, plastová paleta Doprava zadarmo Kód: 123029
  Nový IBC kontajner 600 l, WERIT, plastová paleta
  Momentálne nedostupné Záruka: 2 roky
  BC kontajner 600 L, UN, nový. Kontajner vhodný na prepravu a skladovanie potravinárskych produktov, olejov a nebezpečných látok podľa ADR.

  €305,83 bez DPH €367 / ks
 • Nový IBC kontajner 1000 L UN, MAUSER, plastová paleta Doprava zadarmo Kód: 123028
  Nový IBC kontajner 1000 L UN, MAUSER, plastová paleta
  Dodanie do 7 dní Záruka: 2 roky
  IBC kontajner 1000 L, UN, nový. Kontajner vhodný na prepravu a skladovanie potravinárskych produktov, olejov a nebezpečných látok podľa ADR

  €383,33 bez DPH €460 / ks

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom