Repasované IBC


Repasované IBC kontajnery sú kontajnery predávané bez UN homologácie a bez antistatické (takzvané EX) varianty, tzn. sú vhodné pre prepravu bezpečných produktov a horľavín I. a II. triedy.

Či ak sa jedná o tekutinu nebezpečnú, prípadne do akej triedy horľavín tekutina patrí, musí byť uvedené v jej bezpečnostnom / produktovom liste (teda konkrétne tekutiny, výrobku, napríklad dezinfekcia či iných tekutín), ktoré chcete v IBC uskladniť či prepraviť.

Pokiaľ by ste požadovali uskladniť v IBC horľaviny III. a IV. triedy a nebudete tieto látky v danom IBC prevážať, potom nie je potreba UN homologácia pre prepravu nebezpečných látok a môžete si zaobstarať IBC repasovaný.

Ak však budete produkt v IBC kontajnera prevážať, musí sa dodržať ADR predpismi a mali by ste si zaobstarať IBC vr. UN homologácie. Nový antistatický IBC spoznáte na prvý pohľad vďaka drôtiku u ventilu, ktorý zaisti odvod statickej elektriny. Ďalej naše nové IBC majú na prednej plechové tabuľke žltú etiketu, kde je uvedené ako sa má s IBC zaobchádzať v tkz. "EX zóne" plus majú dolné plastové rohy medzi nádobou a konštrukcií. Rohy sú žltej farby.


 

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • repas ibc kontejner Tip Doprava zadarmo Kód: 123026
  IBC kontejner repasovaný 1000 L standard
  Dodanie do 7 dní Záruka: 2 roky
  Cenovo dostupný repasovaný IBC kontajner, 1000 l. Nevhovný pre farmaceutický a potravinársky priemysel.

  €234,17 bez DPH €281 / ks
 • repas ibc kontejner 1000 litru eu ex Doprava zadarmo Kód: 123027
  IBC kontajner repasovaný 1000 L UN - EX
  Dodanie do 7 dní Záruka: 2 roky
  IBC kontajner repasovaný, vyčistený a vysušený, vykonaná tlaková skúška, inšpekcia oceľovej konštrukcie. Nevhovný pre farmaceutický a potravinársky priemysel.

  €253,33 bez DPH €304 / ks

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom